Wera 2054 Elektronika- és finommechanika Belső hatlap csavarhúzó Kulcsszélesség: 2 mm Kulcsszélesség: 5/64 coll Penge hossz: 60 mm Méret, hossz: 157 mm
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 2054 Elektronika- és finommechanika Belső hatlap csavarhúzó Kulcsszélesség: 2 mm Kulcsszélesség: 5/64 coll Penge hossz: 60 mm Méret, hossz: 157 mm
Termékazonosító: 790964
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 890 Ft/db)
2 890 Ft
| Alkalmazás | Elektronika- és finommechanika |
|---|---|
| Kulcsszélesség | 2 mm |
| Kulcsszélesség | 5/64 coll |
| Penge hossz | 60 mm |
| Hossz | 157 mm |
| Markolat átmérő | 13 mm |
| Markolat hossz | 97 mm |
| Penge kivitel | Kerek penge |
| Anyag | Szerszámacél |
| Anyagjellemző | Ötvözött |
| Anyagjellemző | Nikromatt |
| Súly | 16 g |
| Elhajtás | Belső hatlap |
| Jellemzők | Többkomponensű markolat |
| Jellemzők | Gömbfej |
| Penge Ø | 3 mm |
| Kivitel | Hex Plus, nicromatt, Black Point felső |
| Méret (markolat) | 97 mm |
| Kulcstávolság | 5/64" (2.0 mm) |
| Termék típus | Belső hatlap csavarhúzó |
| Termékazonosító | 790964 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 826272 |
| Súly | 13 g |
| Vonalkód | 4013288032164 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.