Nyeles dugókulcsok, dugókulcs csavarhúzók
Wera 2069 Dugókulcs csavarhúzó Elektronika- és finommechanika Kulcsszélesség: 2 mm Penge hossz: 60 mm DIN ISO 691
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 2069 Dugókulcs csavarhúzó Elektronika- és finommechanika Kulcsszélesség: 2 mm Penge hossz: 60 mm DIN ISO 691
Termékazonosító: 750446
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 890 Ft/db)
3 890 Ft
| Alkalmazás | Elektronika- és finommechanika |
|---|---|
| Kulcsszélesség | 2 mm |
| Penge hossz | 60 mm |
| Hossz | 157 mm |
| Markolat átmérő | 13 mm |
| Markolat hossz | 97 mm |
| Penge kivitel | Kerek penge |
| Anyag | Szerszámacél |
| Anyagjellemző | Ötvözött |
| Anyagjellemző | Nikromatt |
| DIN szabvány | DIN ISO 691 |
| Elhajtás | Külső hatlap |
| Jellemzők | Többkomponensű markolat |
| Méret (markolat) | 97 x 13 mm |
| Kulcstávolság | 2.0 mm |
| Szabványok | DIN 475/2 |
| Termék típus | Dugókulcs csavarhúzó |
| Termékazonosító | 750446 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 826087 |
| Súly | 19 g |
| Vonalkód | 4013288032300 |
Nyeles dugókulcsok és dugókulcs csavarhúzók széles választékával rendelkezünk a leggyakoribb feladatokhoz. Wera, Wiha, Gedore, Bernstein Tools és Bernstein márkák termékei garantálják a minőséget és a megbízhatóságot. Hatlapú dugókulcsok, T markolatú hatszög dugókulcsok, külső hatlap elektronikai csavarhúzók - megtalálod a megfelelő eszközt a feladatodhoz.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.