Wera 2050 05118022001 Elektronika- és finommechanika Kereszthornyú csavarhúzó PH 0 Penge hossz: 60 mm DIN ISO 8764-PH
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 2050 05118022001 Elektronika- és finommechanika Kereszthornyú csavarhúzó PH 0 Penge hossz: 60 mm DIN ISO 8764-PH
Termékazonosító: 750436
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 090 Ft/db)
2 090 Ft
| Alkalmazás | Elektronika- és finommechanika |
|---|---|
| Méret | PH 0 |
| Penge hossz | 60 mm |
| Hossz | 157 mm |
| Markolat átmérő | 13 mm |
| Markolat hossz | 97 mm |
| Penge kivitel | Kerek penge |
| Penge Ø | 3 mm |
| Anyag | Szerszámacél |
| Anyagjellemző | Ötvözött |
| Anyagjellemző | Nikromatt |
| DIN szabvány | DIN ISO 8764-PH |
| Elhajtás | Kereszthornyú Phillips |
| Jellemzők | Többkomponensű markolat |
| Méret (markolat) | 97 x 13 mm (LxØ) |
| Szabványok | ISO 8764-PH |
| Termék típus | Kereszthornyú csavarhúzó |
| Termékazonosító | 750436 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 826034 |
| Súly | 14.7 g |
| Vonalkód | 4013288031976 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.