Wera 2035 Elektronika- és finommechanika Egyenes pengéjű csavarhúzó Pengeszélesség: 4 mm Penge hossz: 80 mm DIN 5264-A, DIN ISO 8320
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 2035 Elektronika- és finommechanika Egyenes pengéjű csavarhúzó Pengeszélesség: 4 mm Penge hossz: 80 mm DIN 5264-A, DIN ISO 8320
Termékazonosító: 750432
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 190 Ft/db)
2 190 Ft
| Alkalmazás | Elektronika- és finommechanika |
|---|---|
| Pengeszélesség | 4 mm |
| Pengevastagság | 0.8 mm |
| Penge hossz | 80 mm |
| Hossz | 177 mm |
| Markolat átmérő | 13 mm |
| Markolat hossz | 97 mm |
| Penge kivitel | Kerek penge |
| Penge Ø | 4 mm |
| Anyag | Szerszámacél |
| Anyagjellemző | Ötvözött |
| DIN szabvány | DIN 5264-A |
| DIN szabvány | DIN ISO 8320 |
| Méret | (Ø x H) 13 mm x 177 mm |
| Elhajtás | Egyeneshornyú |
| Jellemzők | Többkomponensű markolat |
| Pengevastagság | 0.8 mm |
| Átmérő | 13 mm |
| Méret (markolat) | (L x Ø) 97 x 13 mm |
| Szabványok | DIN 5264-A, ISO 8320 |
| Termék típus | Egyenes pengéjű csavarhúzó |
| Termékazonosító | 750432 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 826007 |
| Súly | 19 g |
| Vonalkód | 4013288031938 |
1 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Minden :-)
B.C. –