Wera 2054 Elektronika- és finommechanika Belső hatlap csavarhúzó Kulcsszélesség: 1.5 mm Penge hossz: 60 mm Méret, hossz: 157 mm
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 2054 Elektronika- és finommechanika Belső hatlap csavarhúzó Kulcsszélesség: 1.5 mm Penge hossz: 60 mm Méret, hossz: 157 mmElektronikus hatszögletű csavarhúzó, Hex-Plus, 1,5 mm x 60 mmTöbbkomponensű Karaftform Micro markolat a gy...
Termékazonosító: 889484
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 690 Ft/db)
2 690 Ft
Elektronikus hatszögletű csavarhúzó, Hex-Plus, 1,5 mm x 60 mm
Többkomponensű Karaftform Micro markolat a gyors és ergonomikus csavarozáshoz
A Wera Black-Point hegy illeszkedési pontosságot és optimált korrózió elleni védelmet kínál.
Szerszámkeresővel Könnyedén használható: Színkódolás profilok és méretbélyegzés szerint
Kiváló minőségű Wera Micro csavarhúzó a finom mechanikus csavarkötésekhez. A forgatható kupakon a kéz könnyen megtámasztható, az alatta lévő gyors csavarozási zóna pedig villámgyors csavarozást tesz lehetővé. Hatékonyságot növelő markolat kialakítás. Az erőátviteli zóna beépített lágy zónákkal gondoskodik a nagyobb húzó-és oldó nyomaték átviteléről. Precíziós zóna a finombeállítási munkáknál a megfelelő forgási szöghöz. A Wera Black-Point hegy illeszkedési pontosságot és optimált korrózió elleni védelmet kínál.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Downforce: Hex-Plus®, hasonló az ISO 2936-hoz, Black Point Tip.
Technical specifications:
Alkalmazási terület (csavarhúzó): Elektronika- és finommechanika · Anyag: Szerszámacél · Anyagjellemző: Ötvözött,Nikromatt · Csavarhúzó jellemzők: Többkomponensű markolat · Elhajtás: Belső hatlap · Kulcsszélesség: 1.5 mm · Markolat hossz: 97 mm · Markolat átmérő: 13 mm · Méret, hossz: 157 mm · Penge hossz: 60 mm · Penge kivitel: Kerek penge
| Alkalmazás | Elektronika- és finommechanika |
|---|---|
| Kulcsszélesség | 1.5 mm |
| Penge hossz | 60 mm |
| Hossz | 157 mm |
| Markolat átmérő | 13 mm |
| Markolat hossz | 97 mm |
| Penge kivitel | Kerek penge |
| Anyag | Szerszámacél |
| Anyagjellemző | Ötvözött |
| Anyagjellemző | Nikromatt |
| Elhajtás | Belső hatlap |
| Jellemzők | Többkomponensű markolat |
| Méret (markolat) | 97 x 13 mm |
| Kulcstávolság | 1.5 mm |
| Termék típus | Belső hatlap csavarhúzó |
| Termékazonosító | 889484 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 825661 |
| Súly | 14 g |
| Vonalkód | 4013288032102 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.