Nyeles dugókulcsok, dugókulcs csavarhúzók
Wera 190 i Dugókulcs csavarhúzó VDE Kulcsszélesség: 13 mm Penge hossz: 125 mm DIN ISO 691, DIN EN 60900
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 190 i Dugókulcs csavarhúzó VDE Kulcsszélesség: 13 mm Penge hossz: 125 mm DIN ISO 691, DIN EN 60900
Termékazonosító: 750398
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 13 990 Ft/db)
13 990 Ft
| Alkalmazás | VDE |
|---|---|
| Kulcsszélesség | 13 mm |
| Penge hossz | 125 mm |
| Hossz | 237 mm |
| Markolat átmérő | 40 mm |
| Markolat hossz | 112 mm |
| Penge kivitel | Kerek penge |
| Anyag | Szerszámacél |
| Anyagjellemző | Ötvözött |
| Anyagjellemző | Nikromatt |
| DIN szabvány | DIN ISO 691 |
| DIN szabvány | DIN EN 60900 |
| Elhajtás | Külső hatlap |
| Jellemzők | Többkomponensű markolat |
| Méret (markolat) | 112 x 40 mm |
| Kulcstávolság | 13.0 mm |
| Szabványok | IEC 60900:2004 · Kimenet: DIN 475/2 |
| EN szabvány | EN 60900 |
| Termék típus | Dugókulcs csavarhúzó |
| Termékazonosító | 750398 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 825489 |
| Súly | 167 g |
| Vonalkód | 4013288032560 |
Nyeles dugókulcsok és dugókulcs csavarhúzók széles választékával rendelkezünk a leggyakoribb feladatokhoz. Wera, Wiha, Gedore, Bernstein Tools és Bernstein márkák termékei garantálják a minőséget és a megbízhatóságot. Hatlapú dugókulcsok, T markolatú hatszög dugókulcsok, külső hatlap elektronikai csavarhúzók - megtalálod a megfelelő eszközt a feladatodhoz.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.