Wera 167 i VDE Torx csavarhúzó Méret (csavarhúzó) T 20 Penge hossz: 80 mm DIN EN 60900 1 db
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 167 i VDE Torx csavarhúzó Méret (csavarhúzó) T 20 Penge hossz: 80 mm DIN EN 60900 1 db
Termékazonosító: 750376
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 590 Ft/db)
3 590 Ft
| Alkalmazás | VDE |
|---|---|
| Méret | T 20 |
| Penge hossz | 80 mm |
| Hossz | 178 mm |
| Markolat átmérő | 33 mm |
| Markolat hossz | 98 mm |
| Penge kivitel | Kerek penge |
| Anyag | Szerszámacél |
| Anyagjellemző | Ötvözött |
| Anyagjellemző | Nikromatt |
| DIN szabvány | DIN EN 60900 |
| Elhajtás | TORX |
| Jellemzők | Többkomponensű markolat |
| Méret (markolat) | 98 x 33 mm (LxØ) |
| Szabványok | IEC 60900:2004 |
| EN szabvány | EN 60900 |
| Termék típus | Torx csavarhúzó |
| Termékazonosító | 750376 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 825343 |
| Súly | 60 g |
| Vonalkód | 4013288036681 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.