Wera 7400 Forgatónyomatékos csavarhúzó Műhely 3 - 6 Nm
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 7400 Forgatónyomatékos csavarhúzó Műhely 3 - 6 Nm
Termékazonosító: 790959
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 63 990 Ft/db)
63 990 Ft
| Alkalmazás | Műhely |
|---|---|
| Meghajtás | 1/4" (6,3 mm) |
| Forgatónyomaték (min.) | 3 Nm |
| Forgatónyomaták (max.) | 6 Nm |
| Tolerancia | 6 % |
| Nm - lépések | 0.25 Nm |
| Hossz | 150 mm |
| Markolat hossz | 150 mm |
| Magasság | 100 mm |
| Súly | 354 g |
| Jellemzők | Többkomponensű markolat |
| Jellemzők | Pisztolymarkolat |
| Jellemzők | Állítható |
| Jellemzők | Kalibrált |
| Leolvasási pontosság | ± 6 % |
| Méret | 6,3 mm (1/4") |
| Termék típus | Forgatónyomatékos csavarhúzó |
| Termékazonosító | 790959 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 824991 |
| Súly | 272 g |
| Vonalkód | 4013288101730 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.