Speciális csavarhúzók
Wera 1441 Racsni
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 1441 Racsni
Termékazonosító: 732963
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 890 Ft/db)
2 890 Ft
| Hossz | 41 mm |
|---|---|
| Súly | 12 g |
| Kivitel | Alkalmas Ø 4,5 - 6,0 mm pengékhez |
| Termék típus | Racsni |
| Termékazonosító | 732963 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 822709 |
| Súly | 13 g |
| Vonalkód | 4013288140357 |
Speciális csavarhúzók kellenek? A Wiha, kwb, TOOLCRAFT, Wera és KS Tools márkák széles választékából biztosan megtalálod a megfelelő szerszámot iPhone, Apple készülékek vagy más speciális csavarokhoz. VDE plusz/mínusz csavarhúzók, Tri-Wing csavarhúzók, iPhone csavarhúzók - választékunkban mindenki megtalálja a neki megfelelőt.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Minden rendben volt.
Atom777_a –