Feszítővas, pajszer, kézi lyukasztó
1428 107 mm-es vezető, átmenő. Penge Wera 05027455001
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
1428 107 mm-es vezető, átmenő. Penge Wera 05027455001
Termékazonosító: 750200
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 390 Ft/db)
3 390 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Hossz | 199 mm |
| Anyag | Szerszámacél |
| Anyagjellemző | Ötvözött |
| Anyagjellemző | Nikkelezett |
| Markolat hossz | 92 mm |
| Súly | 79.2 g |
| Termékazonosító | 750200 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 817448 |
| Súly | 80 g |
| Vonalkód | 4013288020000 |
A feszítővas, pajszer és kézi lyukasztó kategóriánkban megtalálhatók az Ön munkájához szükséges minőségi szerszámok. Rennsteig Werkzeuge, Gedore, Gedore RED, Wera és Wiha márkák termékeivel garantáltan megbízható és hatékony megoldást kínálunk. Automatikus pontozók, szegecselő készletek és fúróeszközök széles választékából válogathat, hogy a legmegfelelőbb eszközt válassza projektjének követelményeihez.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.