Nyeles dugókulcsok, dugókulcs csavarhúzók
Wera 395 Dugókulcs csavarhúzó Műhely Kulcsszélesség: 7 mm Penge hossz: 80 mm
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 395 Dugókulcs csavarhúzó Műhely Kulcsszélesség: 7 mm Penge hossz: 80 mm
Termékazonosító: 750110
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 590 Ft/db)
4 590 Ft
| Alkalmazás | Műhely |
|---|---|
| Kulcsszélesség | 7 mm |
| Penge hossz | 80 mm |
| Hossz | 185 mm |
| Markolat átmérő | 37 mm |
| Markolat hossz | 105 mm |
| Penge kivitel | Kerek penge |
| Anyag | Szerszámacél |
| Anyagjellemző | Ötvözött |
| Anyagjellemző | Nikromatt |
| Elhajtás | Külső hatlap |
| Jellemzők | Többkomponensű markolat |
| Kulcstávolság | 7.0 mm |
| Termék típus | Dugókulcs csavarhúzó |
| Termékazonosító | 750110 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 817415 |
| Súly | 77 g |
| Vonalkód | 4013288108326 |
Nyeles dugókulcsok és dugókulcs csavarhúzók széles választékával rendelkezünk a leggyakoribb feladatokhoz. Wera, Wiha, Gedore, Bernstein Tools és Bernstein márkák termékei garantálják a minőséget és a megbízhatóságot. Hatlapú dugókulcsok, T markolatú hatszög dugókulcsok, külső hatlap elektronikai csavarhúzók - megtalálod a megfelelő eszközt a feladatodhoz.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.