Belsőkulcsnyílású csavarhúzó
Wera 354 Műhely Belső hatlap csavarhúzó Kulcsszélesség: 3 mm Penge hossz: 75 mm Méret, hossz: 156 mm
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 354 Műhely Belső hatlap csavarhúzó Kulcsszélesség: 3 mm Penge hossz: 75 mm Méret, hossz: 156 mm
Termékazonosító: 749886
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 390 Ft/db)
2 390 Ft
| Alkalmazás | Műhely |
|---|---|
| Kulcsszélesség | 3 mm |
| Penge hossz | 75 mm |
| Hossz | 156 mm |
| Markolat átmérő | 26 mm |
| Markolat hossz | 81 mm |
| Penge kivitel | Kerek penge |
| Anyag | Szerszámacél |
| Anyagjellemző | Ötvözött |
| Anyagjellemző | Nikromatt |
| Súly | 37.8 g |
| Elhajtás | Belső hatlap |
| Jellemzők | Többkomponensű markolat |
| Kulcstávolság | 3.0 mm |
| Termék típus | Belső hatlap csavarhúzó |
| Termékazonosító | 749886 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 817258 |
| Súly | 34 g |
| Vonalkód | 4013288003966 |
Belsőkulcsnyílású csavarhúzók széles választéka várja Önt! A Wera, Wiha, Bahco, KS Tools és C.K. márkák kiváló minőségű eszközeivel könnyedén meg tudja oldani a legkülönfélébb feladatokat. T-markolatos vagy hatszögletű formájú csavarhúzókat kínálunk, különböző kulcsszélességekkel és hosszúságokkal. Elektronika- és finommechanikai munkákhoz is találhat megfelelő eszközt.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.