Speciális csavarhúzók
Wera 162 i Plusz/mínusz csavarhúzó VDE Méret (csavarhúzó) SL/PH 1 Penge hossz: 80 mm
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 162 i Plusz/mínusz csavarhúzó VDE Méret (csavarhúzó) SL/PH 1 Penge hossz: 80 mm
Termékazonosító: 970509
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 590 Ft/db)
5 590 Ft
| Alkalmazás | VDE |
|---|---|
| Méret | SL/PH 1 |
| Penge hossz | 80 mm |
| Hossz | 178 mm |
| Markolat átmérő | 33 mm |
| Markolat hossz | 98 mm |
| Penge kivitel | Kerek penge |
| Anyag | Szerszámacél |
| Anyagjellemző | Ötvözött |
| Anyagjellemző | Nikkelezett |
| Súly | 56 g |
| DIN szabvány | DIN EN 60900 |
| Elhajtás | Plusz/mínusz |
| Jellemzők | Többkomponensű markolat |
| EN szabvány | EN 60900 |
| Termék típus | Plusz/mínusz csavarhúzó |
| Termékazonosító | 970509 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 817126 |
| Súly | 56 g |
Speciális csavarhúzók kellenek? A Wiha, kwb, TOOLCRAFT, Wera és KS Tools márkák széles választékából biztosan megtalálod a megfelelő szerszámot iPhone, Apple készülékek vagy más speciális csavarokhoz. VDE plusz/mínusz csavarhúzók, Tri-Wing csavarhúzók, iPhone csavarhúzók - választékunkban mindenki megtalálja a neki megfelelőt.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.