Wera 8001 A 05073230001 Bit racsni 1/4 (6,3 mm) 87 mm
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 8001 A 05073230001 Bit racsni 1/4" (6,3 mm) 87 mm8001 A 6,3 mm-es (1/4 ") méretű kis racsnisIdeális szűk csavarozási helyzetekhezSüllyesztékben kovácsolt tömör acél kivitelA Wera kicsit racsnis. Legegyszerűbb működés,...
Termékazonosító: 749706
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 16 990 Ft/db)
16 990 Ft
8001 A 6,3 mm-es (1/4 ") méretű kis racsnis
Ideális szűk csavarozási helyzetekhez
Süllyesztékben kovácsolt tömör acél kivitel
A Wera kicsit racsnis. Legegyszerűbb működés, akár csak egy kézzel, szűk rögzítő alkalmazásokban. Csere kovácsolt acél tervezés. A 60 fogos finom fogmechanizmus lehetővé teszi a 6 ° -os kis visszatérési szöget a pontos munka érdekében. A recézett kerék lehetővé teszi a gyors csavarozást szűk helyeken, ha nincs hely a racsnisztásra. Egyszerű bal / jobb váltás. Ergonómiai alakú racsnis fej és kar. 1/4 "-es bit- és anyacsavarokhoz.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Anyag: Króm-vanádium acél · Fogak száma: 60 · Forgatónyomaték (max.): 65 Nm · Meghajtás: 1/4" (6,3 mm) · Méret, hossz: 87 mm · Súly: 78 g
Package contents:
8001 A 1 x 1/4 "x87,0,870/1 1 x 1/4 "x25
| Meghajtás | 1/4" (6,3 mm) |
|---|---|
| Fogak száma | 60 |
| Forgatónyomaték (max.) | 65 Nm |
| Hossz | 87 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Súly | 78 g |
| Termék típus | Bit racsni |
| Termékazonosító | 749706 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 817080 |
| Súly | 116 g |
| Vonalkód | 4013288144638 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.