Wera 8796 LA 05003531001 Dugókulcs hosszabbító Meghajtás (csavarhúzó) 1/4 (6,3 mm) Elhajtás 1/4 (6.3 mm) 150 mm 1 db
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 8796 LA 05003531001 Dugókulcs hosszabbító Meghajtás (csavarhúzó) 1/4" (6,3 mm) 150 mm 1 db8796 SA Cyclops kiterjesztés. Flex. hosszú 1/4 "Bővítés rugalmas zárral: Az aktivált rendszerrel az aljzatbetétek tartósan rögzíthetők, e...
Termékazonosító: 793810
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 290 Ft/db)
6 290 Ft
8796 SA Cyclops kiterjesztés. Flex. hosszú 1/4 "
Bővítés rugalmas zárral: Az aktivált rendszerrel az aljzatbetétek tartósan rögzíthetők, elkerülhető a nem kívánt veszteség. Ha a rendszert kikapcsolják, az anyákat villámsebességgel bedughatja és kicserélheti szabadkerekes hüvellyel az anyák és csavarok gyorsított elfordításához.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Jellemzők:
Bővítés rugalmas rögzítő rendszerrel az állandó rögzítéshez vagy a rögzítő eszköz gyors cseréjéhez, szabadkerekes hüvellyel a csavarok és anyák villámgyors meghúzásához és meglazításához, króm-vanádium, matt krómozott.
Műszaki adatok:
Anyag: Króm-vanádium acél · Anyagjellemző: Matt, krómozott · Meghajtás (csavarhúzó): 1/4" (6,3 mm) · Méret, hossz: 150 mm · Súly: 67.5 g
Szállítás tartalma:
8796 SA Cyclok "flexibilis zár" hosszabbító, gyors fordítóhüvellyel, hosszú, 1/4 "
| Meghajtás | 1/4" (6,3 mm) |
|---|---|
| Elhajtás | 1/4" (6.3 mm) |
| Hossz | 150 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Anyagjellemző | Matt, krómozott |
| Súly | 67.5 g |
| Meghajtás | (1/4") 6,3 mm |
| Termék típus | Dugókulcs hosszabbító |
| Termékazonosító | 793810 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 817021 |
| Súly | 72 g |
| Vonalkód | 4013288121059 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.