Bit csavarhúzók
Wera 1013 Micro ESD Bit csavarhúzó 5/32 (4 mm) Halfmoon, 5/32 (4 mm) HIOS 44 mm
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 1013 Micro ESD Bit csavarhúzó 5/32 (4 mm) Halfmoon, 5/32 (4 mm) HIOS 44 mm
Termékazonosító: 732810
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 11 990 Ft/db)
11 990 Ft
| Alkalmazás | ESD |
|---|---|
| Meghajtás | 5/32" (4 mm) Halfmoon |
| Meghajtás | 5/32" (4 mm) HIOS |
| Penge hossz | 44 mm |
| Hossz | 120 mm |
| Markolat átmérő | 13 mm |
| Markolat hossz | 133 mm |
| Anyag | Szerszámacél |
| Anyagjellemző | Ötvözött |
| Meghajtás | 4 mm Halfmoon · 4 mm HIOS meghajtás |
| Szabványok | DIN EN 61340-5-1 |
| Termék típus | Bit csavarhúzó |
| Termékazonosító | 732810 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 409241 |
| Súly | 30 g |
| Vonalkód | 4013288168610 |
A bit csavarhúzók a legpraktikusabb megoldás sokféle szerelési feladathoz. A Wera, Facom, Wiha és Bosch Home and Garden márkák kínálatából kiválaszthatod a tökéletes bit csavarhúzót igényeidhez. A flexibilis szárú, hajlékony bit csavarhúzók például kényelmesen elérik a nehezen hozzáférhető helyeket, míg a multimédiás mikro BIT készletek remekül alkalmasak telefonok és laptopok szereléséhez.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.