Nyomaték csavarhúzó készletek
Wera 1460 ESD Forgatónyomatékos csavarhúzó 0.02 - 0.06 Nm
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 1460 ESD Forgatónyomatékos csavarhúzó 0.02 - 0.06 Nm
Termékazonosító: 732807
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 69 990 Ft/db)
69 990 Ft
| Alkalmazás | ESD |
|---|---|
| Meghajtás | 5/32" (4 mm) Halfmoon |
| Meghajtás | 5/32" (4 mm) HIOS |
| Forgatónyomaték (min.) | 0.02 Nm |
| Forgatónyomaták (max.) | 0.06 Nm |
| Tolerancia | 10 % |
| Hossz | 130 mm |
| Markolat átmérő | 13 mm |
| Markolat hossz | 133 mm |
| Anyag | Szerszámacél |
| Anyagjellemző | Ötvözött |
| DIN szabvány | DIN EN ISO 6789 |
| Jellemzők | Többkomponensű markolat |
| Nm - lépések | 0.035 Nm |
| Meghajtás | 4 mm Halfmoon · 4 mm HIOS meghajtás |
| Szabványok | EN ISO 6789 |
| EN szabvány | EN ISO 6789 |
| Termék típus | Forgatónyomatékos csavarhúzó |
| Termékazonosító | 732807 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 408091 |
| Súly | 47 g |
| Vonalkód | 4013288168351 |
Precíz munkákhoz és professzionális igényeknek megfelelően válogatott nyomaték csavarhúzó készleteket kínálunk. Wera, Wiha, Gedore, Bernstein Tools és Phoenix Contact márkák széles választéka biztosítja a megfelelő eszközt minden feladathoz. A 0,6-1,5 Nm-es Hazet nyomaték csavarhúzótól a 40-150 Nm-es Wiha iTorque 36886 mechatronikus modelljéig számos opció közül választhat.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


























Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.