Hatszögkulcs, imbuszkulcs
Wera 3950 PKL 05022711001 Belső hatlap Hajlított csavarhúzó 7/64 coll
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 3950 PKL 05022711001 Belső hatlap Hajlított csavarhúzó 7/64 coll
Termékazonosító: 788299
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 890 Ft/db)
2 890 Ft
| Elhajtás | Belső hatlap |
|---|---|
| Kulcsszélesség | 7/64 coll |
| Penge hossz | 20 mm |
| Hossz | 119 mm |
| Termék típus | Hajlított csavarhúzó |
| Termékazonosító | 788299 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 1360916 |
| Súly | 10 g |
| Vonalkód | 4013288117168 |
A professzionális és hobbi felhasználók számára is fontos eszköz a hatszögkulcs és az imbuszkulcs. Gedore, Wera, Wiha, Hazet és Facom márkák széles választéka közül megtalálhatja a megfelelő méretet és minőséget. Hatlapú imbuszkulcsok 1,5 mm-től 5 mm-ig, Bernstein márkájú termékek is elérhetők.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.