Wera 870/1 05136000001 Összekötő darab Meghajtás (csavarhúzó) 1/4 (6,3 mm) Elhajtás 1/4 (6.3 mm) 25 mm 1 db
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 870/1 05136000001 Összekötő darab Meghajtás (csavarhúzó) 1/4" (6,3 mm) 25 mm 1 db870/1 szerszámszár (összekötő rész)Ruganyos labdávalAlkalmazás: aljzatokKimenet: 1/4-külső négyzetMeghajtó: 1/4-külső hatszögű...
Termékazonosító: 890040
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 490 Ft/db)
2 490 Ft
870/1 szerszámszár (összekötő rész)
Ruganyos labdával
Alkalmazás: aljzatok
Kimenet: 1/4-külső négyzet
Meghajtó: 1/4-külső hatszögű
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Meghajtás (csavarhúzó): 1/4" (6,3 mm) · Méret, hossz: 25 mm
| Meghajtás | 1/4" (6,3 mm) |
|---|---|
| Elhajtás | 1/4" (6.3 mm) |
| Hossz | 25 mm |
| Termék típus | Összekötő darab |
| Termékazonosító | 890040 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 1360662 |
| Súly | 7.8 g |
| Vonalkód | 2050004928280 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.