Hatlapú bitek
Wera 842/4 Hatlap bit 5 mm Szerszámacél Ötvözött, Kemény edzett F 6.3 1 db
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 842/4 Hatlap bit 5 mm Szerszámacél Ötvözött, Kemény edzett F 6.3 1 db
Termékazonosító: 735112
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 890 Ft/db)
4 890 Ft
| Kulcsszélesség | 5 mm |
|---|---|
| Forma | F 6.3 |
| Meghajtás | 1/4" (6,3 mm) |
| Hossz | 89 mm |
| Anyag | Szerszámacél |
| Anyagjellemző | Ötvözött |
| Anyagjellemző | Kemény edzett |
| Elhajtás | Belső hatlap |
| Jellemzők | Gömbfej |
| Termék típus | Hatlap bit |
| Termékazonosító | 735112 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 1360350 |
| Súly | 22 g |
| Vonalkód | 4013288155955 |
Hatlapú bitek széles választéka segít minden barkácsolásban! Wera, KS Tools, Wiha, Gedore és Hazet márkákból válogathat 8 részes mini bit szortimenttől a hosszú kivitelű hatlapú biten át az Impaktor bitekig. A megfelelő méretű bit mindig kéznél van, legyen szó csavarok meghúzásáról vagy más feladatokról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.