Wera 842/1 Z Hatlap bit 5 mm Szerszámacél Ötvözött, Kemény edzett D 6.3 1 db
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 842/1 Z Hatlap bit 5 mm Szerszámacél Ötvözött, Kemény edzett D 6.3 1 db
Termékazonosító: 970473
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 490 Ft/db)
2 490 Ft
| Kulcsszélesség | 5 mm |
|---|---|
| Forma | D 6.3 |
| Meghajtás | 1/4" (6,3 mm) |
| Hossz | 25 mm |
| Anyag | Szerszámacél |
| Anyagjellemző | Ötvözött |
| Anyagjellemző | Kemény edzett |
| Elhajtás | Belső hatlap |
| Jellemzők | Gömbfej |
| Termék típus | Hatlap bit |
| Termékazonosító | 970473 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 1360338 |
| Súly | 6 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.