Egyeneshornyú bitek
Wera 800/2 Z Egyenes hornyú bit 10 mm Szerszámacél Kemény edzett, Ötvözött D 8 1 db
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 800/2 Z Egyenes hornyú bit 10 mm Szerszámacél Kemény edzett, Ötvözött D 8 1 db
Termékazonosító: 788277
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 690 Ft/db)
3 690 Ft
| Pengeszélesség | 10 mm |
|---|---|
| Pengevastagság | 1.6 mm |
| Forma | D 8 |
| Meghajtás | 5/16" (8 mm) |
| Hossz | 41 mm |
| Anyag | Szerszámacél |
| Anyagjellemző | Kemény edzett |
| Anyagjellemző | Ötvözött |
| Elhajtás | Egyeneshornyú |
| Termék típus | Egyenes hornyú bit |
| Termékazonosító | 788277 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 1360327 |
| Súly | 20 g |
| Vonalkód | 4013288011299 |
A professzionális barkácsoláshoz és otthoni javításokhoz elengedhetetlenek az egyeneshornyú bitek. Wera márkájú bitjeinkkel biztosan megtalálod a megfelelő eszközt, legyen szó mélyfúráról vagy egyszerű csavarhúzásokról. A különböző méretválaszték és minőségi anyagok garantálják a hatékony és megbízható munkavégzést.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.