Racsnis kulcs, racsnis hajtókarok
Wera Zyklop Metal 8004 C 05004064001 Átváltó racsni 1/2 (12,5 mm) 281 mm
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera Zyklop Metal 8004 C 05004064001 Átváltó racsni 1/2 (12,5 mm) 281 mm
Termékazonosító: 734543
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 23 990 Ft/db)
23 990 Ft
| Meghajtás | 1/2" (12,5 mm) |
|---|---|
| Fogak száma | 72 |
| Forgatónyomaték (max.) | 512 Nm |
| Hossz | 281 mm |
| Anyag | Króm-molibdén acél |
| Súly | 710 g |
| Anyag | Króm-molibdén-acél |
| Méret | (1/2") 12,5 mm |
| Termék típus | Átváltó racsni |
| Termékazonosító | 734543 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 1173665 |
| Súly | 722 g |
| Vonalkód | 4013288174062 |
A racsnis kulcsok és hajtókarok kategóriánkban megtalálhatók a legkiválóbb márkák, mint a Stahlwille, Gedore, Wera, Gedore RED és KS Tools termékei. Ezen eszközök segítségével hatékonyan tudod rögzíteni és forgatni a csavarokat, dugókat, különösen acélból készült alkatrészeknél.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.