Racsnis kulcs, racsnis hajtókarok
Wera Zyklop Metal 8003 B 05004033001 Átváltó racsni 3/8 (10 mm) 222 mm
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera Zyklop Metal 8003 B 05004033001 Átváltó racsni 3/8 (10 mm) 222 mm
Termékazonosító: 734539
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 27 990 Ft/db)
27 990 Ft
| Meghajtás | 3/8" (10 mm) |
|---|---|
| Fogak száma | 76 |
| Forgatónyomaték (max.) | 202 Nm |
| Hossz | 222 mm |
| Anyag | Króm-molibdén acél |
| Súly | 334 g |
| Anyag | Króm-molibdén-acél |
| Méret | (3/8") 10 mm |
| Termék típus | Átváltó racsni |
| Termékazonosító | 734539 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 1173661 |
| Súly | 333 g |
| Vonalkód | 4013288174031 |
A racsnis kulcsok és hajtókarok kategóriánkban megtalálhatók a legkiválóbb márkák, mint a Stahlwille, Gedore, Wera, Gedore RED és KS Tools termékei. Ezen eszközök segítségével hatékonyan tudod rögzíteni és forgatni a csavarokat, dugókat, különösen acélból készült alkatrészeknél.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.