Kettős villáskulcsok
Wera 05003760001 6002 Joker Double Kettős csavarkulcs 10 - 13 mm DIN ISO 1711-1
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 05003760001 6002 Joker Double Kettős csavarkulcs 10 - 13 mm DIN ISO 1711-1
Termékazonosító: 734536
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 10 990 Ft/db)
10 990 Ft
| Kulcsszélesség | 10 mm |
|---|---|
| Kulcsszélesség | 13 mm |
| Hossz | 167 mm |
| Anyag | Króm-molibdén acél |
| Anyagjellemző | Nikkel-króm bevonatú |
| DIN szabvány | DIN ISO 1711-1 |
| Termék típus | Kettős csavarkulcs |
| Termékazonosító | 734536 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 1173658 |
| Súly | 100 g |
| Vonalkód | 4013288173010 |
A kettős villáskulcsok a kézi szerszámok egyik legfontosabb elemei közé tartoznak, amelyekkel könnyedén rögzíthetjük és lazíthatjuk a csavarokat. A kategóriánkban megtalálhatók a Gedore, Stahlwille, Matador, Gedore RED és Wera márkák által gyártott prémium minőségű villáskulcsok.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
































Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.