Digitális forrasztóállomás 70 W 100 - 450 °C Weller Professional WE 1010 230V F/G
Gyártó: Weller Professional
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Weller WE 1010 230V F/G Forrasztóállomás digitális 70 W 100 - 450 °C Forrasztóállomás WE 101070 W-os forrasztópákaGyors felmelegedési idő 28 másodperc 50 - 350°C közöttDigitális LC kijelzőSzerszám nélküli forrasztóhegy-cse...
Termékazonosító: 779309
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 88 990 Ft/db)
88 990 Ft
Forrasztóállomás WE 1010
70 W-os forrasztópáka
Gyors felmelegedési idő 28 másodperc 50 - 350°C között
Digitális LC kijelző
Szerszám nélküli forrasztóhegy-csere
Csak kapcsolja be és forrasztja meg!
Digitális 70 W-os forrasztóállomás 40% -kal nagyobb teljesítményű, mint a piacon lévő hasonló állomások. A 70 W-os forrasztópáka garantálja a gyors melegítési és visszanyerési időket. Ezt az állomást kifejezetten egyetemek, iskolák és oktatási intézmények számára fejlesztették ki. A professzionális forrasztóállomás számos szoftverfunkcióját kínálja, könnyen használható és alacsony költségeket eredményez. Természetesen sok más tevékenységre is felhasználható, például kábelszereléshez, táblákhoz és még sok máshoz.
Jellemzők és előnyök
- Erőteljes, könnyen használható és költséghatékony
Felfűtési idő (50-350°C / 120-660°F): kb. 28 mp
- A forrasztás gyorsan megtörténik
- A forrasztópáka egyszerű kezelése
- Alacsony működési költségek
- ESD biztonságos forrasztóállomás, forrasztópáka
- Hőálló szilikonkábel
Hőmérséklet stabilitás és -korlátozás védi a forrasztóhegyet és az alkatrészt
Készenlét és automatikus setback védi a szerszámot és a környezetet
- A jelszóvédelem biztosítja az összes beállítást
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Nagy teljesítményű, felhasználóbarát és költséghatékony Melegítési idő (50-350°C / 120-660°F): kb. 28 másodperc ESD-biztos forrasztóállomás/vas Hőálló szilikon kábel · Hőmérséklet-stabilitás és reteszelés védi a forrasztóhegyet/alkatrészt Készenlét és automatikus setback védi a szerszámot és a környezetet Jelszóvédelem védi az összes beállítást
Technical specifications:
ATT.NUM.PREHEAT_TIME: 28 s · Felfűtési idő: 50 - 350°C · Hőmérséklet (max.): 450 °C · Hőmérséklet (min.): 100 °C · Kijelző (digitális/mechanikus/analóg): digitális · Méret, hossz: 150 mm · Méret, magasság: 98 mm · Méret, szélesség: 120 mm · Súly: 1.4 kg · Teljesítmény (max.): 70 W · További műszaki adatok: Hőmérséklet-stabilitás: +/- 6°C · EGB biztonságos: Igen · Forrasztócsúcs család: ET · Csatornák 1 · Melegítési idő (kb.) másodpercben (50-350°C / 120-660°F): 28 mp. · Üzemi feszültség: 230 V
Package contents:
Egycsatornás forrasztóállomás, digitális 70 W, 230 V · WEP 70 forrasztópáka, 70 W, 24 V · PH 70 biztonsági tartó szivaccsal · Forrasztóhegy ET Véső alak.
| Méret | (H x Sz x Ma) 150 x 120 x 98 mm |
|---|---|
| Magasság | 98 mm |
| Hossz | 150 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Kijelző | digitális |
| Teljesítmény (max.) | 70 W |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Hőmérséklet (max.) | 450 °C |
| Hőmérséklet (min.) | 100 °C |
| Súly | 1.4 kg |
| Termék típus | Forrasztóállomás |
| Termékazonosító | 779309 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Weller Professional |
| Cikkszám | 1664390 |
| Súly | 2.565 kg |
| Vonalkód | 4003019439980 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.