Weller WHS40 pákahegy 0,8mm-es ceruzahegy formájú Weller 4SPI15213-1
Gyártó: Weller
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Pákahegy 0,8 mmMűszaki adatok: Alkalmas: WELLER WHS 40 és WHS 40 D forrasztóállomáshoz · Alkalmas márka (forrasztástechnika): Weller · Forrasztóhegy típus: Forrasztóhegy · Gyártói szám: 4SPI15213-1 · Hegy forma: Tű forma · Hegy mér...
Termékazonosító: 175274
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 990 Ft/db)
3 990 Ft
Műszaki adatok:
Alkalmas: WELLER WHS 40 és WHS 40 D forrasztóállomáshoz · Alkalmas márka (forrasztástechnika): Weller · Forrasztóhegy típus: Forrasztóhegy · Gyártói szám: 4SPI15213-1 · Hegy forma: Tű forma · Hegy méret: 0.8 mm · Átmérő: 0.8 mm
| Hegy forma | Tű forma |
|---|---|
| Gyártói szám | 4SPI15213-1 |
| Alkalmas | WELLER WHS 40 és WHS 40 D forrasztóállomáshoz |
| Alkalmas márka | Weller |
| Kivitel | véső forma 0,8 mm |
| Hegy méret | 0.8 mm |
| Termék típus | Forrasztóhegy |
| Termékazonosító | 175274 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Weller |
| Cikkszám | 832200 |
| Súly | 3.8 g |
| Vonalkód | 4003019024681 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Minden rendben ment, köszönöm.
btomah –