Weller DS 113 Forrasztási anyag elszívó dűzni Hegy méret 1.2 mm Csúcs hossza 18 mm Tartalom, tartalmi egységek rendelésenként 1 db
Gyártó: Weller
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Weller DS 113 Forrasztási anyag elszívó dűzni Hegy méret 1.2 mm Csúcs hossza 18 mm Tartalom, tartalmi egységek rendelésenként 1 db
Termékazonosító: 53352
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 890 Ft/db)
7 890 Ft
| Gyártói szám | DS 113 |
|---|---|
| Alkalmas | Kiforrasztó készülékek, Weller, DS sorozat |
| Alkalmas márka | Weller |
| Csúcs hossza | 18 mm |
| Hegy méret | 1.2 mm |
| Külső Ø | 2.5 mm |
| Termék típus | Forrasztási anyag elszívó dűzni |
| Termékazonosító | 53352 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Weller |
| Cikkszám | 831883 |
| Súly | 3.7 g |
| Vonalkód | 4003019022878 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.