Weller pákahegy készlet pillanatforrasztóhoz, 2 mm, 2 db, réz, Weller 7135
Gyártó: Weller
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Weller pákahegy készlet pillanatforrasztóhoz, 2 mm, 2 db, réz, Weller 7135Weller pákahegy készlet pillanatforrasztóhoz, 2 mm, 2 db, réz, Weller 7135Forrasztóhegy az Expert 8100, 9200 és WLG940023C forrasztópisztolyokhoz.Műs...
Termékazonosító: 52881
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 990 Ft/db)
2 990 Ft
Weller pákahegy készlet pillanatforrasztóhoz, 2 mm, 2 db, réz, Weller 7135
Forrasztóhegy az Expert 8100, 9200 és WLG940023C forrasztópisztolyokhoz.Műszaki adatok:
Alkalmas: Kútforrasztó pisztoly · Alkalmas márka (forrasztástechnika): Weller · Hegy forma: Ék forma · Hegy méret: 2 mm
| Hegy forma | Ék forma |
|---|---|
| Gyártói szám | 7135 |
| Alkalmas | Weller forrasztópisztoly |
| Átmérő | 2 mm |
| Alkalmas márka | Weller |
| Hegy méret | 2 mm |
| Termék típus | Forrasztóhegy |
| Termékazonosító | 52881 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Weller |
| Cikkszám | 828250 |
| Súly | 22 g |
| Vonalkód | 4003019294008 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Megbízható rendes partner.
Szutyi730 –
Minden rendben ment
Suzka94 –