Forrasztási kellékek
Weller WHP 80 Forrasztási előfűtő lemez 80 W 50 ... 200 °C
Gyártó: Weller
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Weller WHP 80 Forrasztási előfűtő lemez 80 W 50 ... 200 °C
Termékazonosító: 52796
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 300 990 Ft/db)
300 990 Ft
| Hőmérséklettartomány | 50 ... 200 °C |
|---|---|
| Méret | (H x Sz x Ma) 150 x 120 x 45 mm |
| Magasság | 45 mm |
| Hossz | 150 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Tápellátás | Állomásról |
| Teljesítmény (max.) | 80 W |
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
| Teljesítmény | 50 - 80 W |
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
| Hőmérséklet (max.) | +200 °C |
| Hőmérséklet (min.) | +50 °C |
| Termék típus | Forrasztási előfűtő lemez |
| Termékazonosító | 52796 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Weller |
| Cikkszám | 827487 |
| Súly | 657 g |
| Vonalkód | 4003019006281 |
A forrasztástechnika alapvető kellékeit megtalálhatja ebben a kategóriában. Weller, Edsyn, Ersa és TOOLCRAFT márkák termékei között biztosan megtalálja azt, amire szüksége van. Vezető ragasztótól a forrasztópáka tartókig, Stannol forrasztópaszta és zsírjainkkal minden forrasztási projekt gördülékenyen haladhat.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.