Weller DX 118 Forrasztási anyag elszívó dűzni Hegy méret 0.7 mm Csúcs hossza 18 mm Tartalom, tartalmi egységek rendelésenként 1 db
Gyártó: Weller
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Weller DX 118 Forrasztási anyag elszívó dűzni Hegy méret 0.7 mm Csúcs hossza 18 mm Tartalom, tartalmi egységek rendelésenként 1 db
Termékazonosító: 49843
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 890 Ft/db)
5 890 Ft
| Gyártói szám | DX 118 |
|---|---|
| Alkalmas | Weller kiforrasztó készülék, DX sorozat |
| Alkalmas márka | Weller |
| Csúcs hossza | 18 mm |
| Hegy méret | 0.7 mm |
| Külső Ø | 1.5 mm |
| Termék típus | Forrasztási anyag elszívó dűzni |
| Termékazonosító | 49843 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Weller |
| Cikkszám | 812300 |
| Súly | 5.7 g |
| Vonalkód | 2050000313608 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.