Weller DX 116 Forrasztási anyag elszívó dűzni Hegy méret 1.2 mm Csúcs hossza 27 mm Tartalom, tartalmi egységek rendelésenként 1 db
Gyártó: Weller
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Weller DX 116 Forrasztási anyag elszívó dűzni Hegy méret 1.2 mm Csúcs hossza 27 mm Tartalom, tartalmi egységek rendelésenként 1 db
Termékazonosító: 49834
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 890 Ft/db)
5 890 Ft
| Gyártói szám | DX 116 |
|---|---|
| Alkalmas | Weller kiforrasztó készülék, DX sorozat |
| Alkalmas márka | Weller |
| Csúcs hossza | 27 mm |
| Hegy méret | 1.2 mm |
| Külső Ø | 2.7 mm |
| Termék típus | Forrasztási anyag elszívó dűzni |
| Termékazonosító | 49834 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Weller |
| Cikkszám | 812273 |
| Súly | 5.8 g |
| Vonalkód | 4003019059447 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.