Kiforrasztás, óneltávolítás
Weller DX 112 Forrasztási anyag elszívó dűzni Hegy méret 1 mm Csúcs hossza 23 mm Tartalom, tartalmi egységek rendelésenként 1 db
Gyártó: Weller
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Weller DX 112 Forrasztási anyag elszívó dűzni Hegy méret 1 mm Csúcs hossza 23 mm Tartalom, tartalmi egységek rendelésenként 1 db
Termékazonosító: 49815
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 890 Ft/db)
5 890 Ft
| Gyártói szám | DX 112 |
|---|---|
| Alkalmas | Weller kiforrasztó készülék, DX sorozat |
| Alkalmas márka | Weller |
| Csúcs hossza | 23 mm |
| Hegy méret | 1 mm |
| Külső Ø | 2.3 mm |
| Termék típus | Forrasztási anyag elszívó dűzni |
| Termékazonosító | 49815 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Weller |
| Cikkszám | 812220 |
| Súly | 5.8 g |
| Vonalkód | 2050000313479 |
A kiforrasztás és óneltávolítás elengedhetetlen lépése az elektronikai alkatrészek javításában és cseréjében. Weller, Star Tec, Edsyn, Stannol és Ersa márkák széles választékából válogathat a megfelelő kiforrasztó állomástól, pákáktól és egyéb eszközöktől. A kategóriánkban megtalálható SMD forrasztó és kiforrasztó készletek, vákuumos kiforrasztó állomások és tweezeres kiforrasztók segítenek a precíz munkavégzésben.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.