Weller LR 21 Forrasztópáka 50 W
Gyártó: Weller
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
WELLER forrasztóállomásokhoz való tartalék LR 21 forrasztópáka 24 V/DC 50WForrasztóceruza, LR 21Univerzálisan használható a hegyek nagyon széles spektrumának köszönhetően. Csatlakoztatási lehetőségek: PU...
Termékazonosító: 49732
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 78 990 Ft/db)
78 990 Ft
Forrasztóceruza, LR 21
Univerzálisan használható a hegyek nagyon széles spektrumának köszönhetően.
Műszaki adatok:
Alkalmas modell (forrasztástechnika): Forrasztóállomás, PU 50,Forrasztóállomás, PU 80,Forrasztóállomás, PU 81,Forrasztóállomás, PUD 130,Forrasztóállomás, WMD 3,Forrasztóállomás, WD 1,Forrasztóállomás, WD 2,Forrasztóállomás, WD 1M,Forrasztóállomás, WD 2M,Forrasztóállomás, WR 3M · Alkalmas márka (forrasztástechnika): Weller · Forrasztóhegy típus: Ceruza forma · Forrasztóhegy típus (szállítás tartalma): Ceruzaforma · Hőmérséklet (max.): 450 °C · Hőmérséklet (min.): 50 °C · Teljesítmény: 50 W · Teljesítmény (max.): 50 W · Üzemi feszültség: 24 V/DC
Figyelem:
Hozzávaló hegyek: LT sorozat.
| Teljesítmény | 50 W |
|---|---|
| Hőmérséklet (min.) | 50 °C |
| Hőmérséklet (max.) | 450 °C |
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
| Forrasztóhegy típus | Ceruzaforma |
| Alkalmas | Weller PU 50, PUD 50, PU 80, PU 81, PUD 81, PUD 130, WMD 1, WMD 3, WD 1, WD 2, WD 1M, WD 2M, WR 3M |
| Alkalmas márka | Weller |
| Alkalmas modell | Forrasztóállomás, PU 50 |
| Alkalmas modell | Forrasztóállomás, PU 80 |
| Alkalmas modell | Forrasztóállomás, PU 81 |
| Alkalmas modell | Forrasztóállomás, PUD 130 |
| Alkalmas modell | Forrasztóállomás, WMD 3 |
| Alkalmas modell | Forrasztóállomás, WD 1 |
| Alkalmas modell | Forrasztóállomás, WD 2 |
| Alkalmas modell | Forrasztóállomás, WD 1M |
| Alkalmas modell | Forrasztóállomás, WD 2M |
| Alkalmas modell | Forrasztóállomás, WR 3M |
| Forrasztóhegy típus | Ceruza forma |
| Teljesítmény (max.) | 50 W |
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
| Termék típus | Forrasztópáka |
| Termékazonosító | 49732 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Weller |
| Cikkszám | 811980 |
| Súly | 204 g |
| Vonalkód | 4003019011254 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.