Weller Therma-Boost TB100 pillanatpáka, pisztolypáka
Gyártó: Weller
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Két fokozatú forrasztópáka, Therma Boost TB 100EUAlkalmas PVC-, habanyagok megmunkálására isKét fűtési fokozat, 30/130 W5 másodperc alatt felfűtA Therma Boost egy univerzális forrasztó szerszám, két fűtési fokozattal (30 és 13...
Termékazonosító: 35124
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 19 990 Ft/db)
19 990 Ft
Alkalmas PVC-, habanyagok megmunkálására is
Két fűtési fokozat, 30/130 W
5 másodperc alatt felfűt
A Therma Boost egy univerzális forrasztó szerszám, két fűtési fokozattal (30 és 130 W). Alkalmas PVC-, habanyagok megmunkálására, kötél elvágásra, beégetési munkákhoz stb. 5 másodperc alatt a Therma Boost 510°C-ra felhevíthető. Egy vörös és zöld LED mutatja a mindenkori üzemállapotot.
Műszaki adatok:
Forrasztóhegy típus: Ceruza forma,Véső forma,Drótvágó hegy,Polisztirol vágó hegy,Sima hegy,Gravírozó hegyek · Forrasztópáka típus: Forrasztópisztoly · Hőmérséklet (max.): +510 °C · Súly: 230 g · Teljesítmény (max.): 130 W · Üzemi feszültség: 230 V
Szállítás tartalma:
Forrasztópáka · Pákatartó · Ceruza alakú forrasztóhegy · Véső alakú forrasztóhegy · Gyorsvágóhegy · Habanyag vágóhegy · Simítóhegy · Gravírozó hegy · Használati útmutató.
| Hőmérséklet (max.) | +510 °C |
|---|---|
| Súly | 230 g |
| Forrasztóhegy típus | Ceruza forma |
| Forrasztóhegy típus | Véső forma |
| Forrasztóhegy típus | Drótvágó hegy |
| Forrasztóhegy típus | Polisztirol vágó hegy |
| Forrasztóhegy típus | Sima hegy |
| Forrasztóhegy típus | Gravírozó hegyek |
| Teljesítmény (max.) | 130 W |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Termék típus | Forrasztópisztoly |
| Termékazonosító | 35124 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Weller |
| Cikkszám | 588486 |
| Súly | 402 g |
| Vonalkód | 4003019115877 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.