Digitális forrasztóállomás készlet Weller WE1010 Education Kit
Gyártó: Weller
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Forrasztó készlet, Weller WE 1010 Education Kit70 W-os forrasztópáka nagy teljesítménnyelGyors felfűtési időDigitális LCD kijelzőSzerszám nélküli forrasztóhegy csere és csekély üzemeltetési költségLegyen forrasztó profi...
Termékazonosító: 670855
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 119 900 Ft/db)
119 900 Ft
70 W-os forrasztópáka nagy teljesítménnyel
Gyors felfűtési idő
Digitális LCD kijelző
Szerszám nélküli forrasztóhegy csere és csekély üzemeltetési költség
Legyen forrasztó profi
Professzionális, biztonságos és intuitív: A Weller oktató készletével a diákok gyorsan és egyszerűen forrasztó profikká válhatnak és rövid idő alatt megoldhatják feladataikat. A WE 1010 oktató készlet tartalmazza a könnyen kezelhető, digitális 70 W-os WE 1010 forrasztóállomást. Ez az egycsatornás forrasztóállomás mindazt nyújtja, amire ahhoz van szüksége, hogy azonnal elkezdhesse forrasztási projektjét: egy forrasztópákát, 2 db jó minőségű Weller forrasztóhegyet, 100 g ólommentes forrasztóhuzalt és egy ESD biztos oldalcsípőfogót.
Jellemzők:
Nagy teljesítményű, felhasználóbarát és költséghatékony
Felfűtési idő (50-350°C / 120-660°F): kb. 28 mp
Gyorsan elvégezhető forrasztási feladatok
A forrasztópáka egyszerűen kezelhető
Csekély működési költség
ESD biztos forrasztóállomás, forrasztópáka
Hőálló szilikon kábel
Hőmérséklet stabilitás és -korlátozás védi a forrasztóhegyet és az alkatrészt
Készenlét és automatikus setback védi a szerszámot és a környezetet
Jelszavas védelem az összes beállításhoz
170MN általános használathoz, diagonál, wate nélkül. Erősen csökkentett alkatrész sokkolás, ESD biztonságos
WSW forrasztóhuzal, univerzálisan használható, kiváló alkalmazási tulajdonságokkal
Műszaki adatok:
Forrasztópáka jellemzők: Forrasztóheggyel · Kijelző (digitális/mechanikus/analóg): digitális · Méret, hossz: 315 mm · Méret, magasság: 225 mm · Méret, szélesség: 150 mm · Termék típus: Forrasztóállomás készlet · Tápellátás: Hálózatról üzemeltetett · Üzemi feszültség: 230 V
Szállítás tartalma:
Forrasztóállomás, WE 1010, 70W, 230V,WEP 70 forrasztópáka, 70W, 24V,PH 70 biztonsági tartó szivaccsal,Forrasztó hegy véső forma 1,6 mm,Forrasztó hegy véső forma 2,4 mm,Oldalcsípő fogó, 170MN,WSW SCN M1 forrasztóhuzal, 0,8 mm, 100g
| Biztonsági tudnivalók, GHS | GHS07: Irritáló |
|---|---|
| Biztonsági tudnivalók, GHS | GHS08: Egészségre ártalmas |
| Jelölő szó | Veszély |
| Biztonsági tudnivalók / H mondatok | H 317: Allergiás bőrreakciót válthat ki. |
| Biztonsági tudnivalók / H mondatok | H 334: Belélegezve allergiás és asztmás tüneteket, és nehéz légzést okozhat. |
| Biztonsági tudnivalók / P mondatok | P 261: Kerülje a por/füst/gáz/köd/gőzök/permet belélegzését. |
| Biztonsági tudnivalók / P mondatok | P 280: Védőkesztyű/védőruha/szemvédő/arcvédő használata kötelező. |
| Biztonsági tudnivalók / P mondatok | P 285: Nem megfelelő szellőzés esetén légzésvédelem kötelező. |
| Biztonsági tudnivalók / P mondatok | P 302+352: Ha bőrre kerül: Bő szappanos vízzel le kell mosni. |
| Biztonsági tudnivalók / P mondatok | P 304+341: Belélegzés esetén: Az érintett személyt friss levegőre kell vinni és olyan nyugalmi testhelyzetbe kell helyezni, hogy könnyen tudjon lélegezni. |
| Biztonsági tudnivalók / P mondatok | P 333+313: Bőrirritáció vagy kiütések megjelenése esetén: Orvosi ellátást kell kérni. |
| Biztonsági tudnivalók / P mondatok | P 403+235: Jól szellőző helyen tárolandó. Hűvös helyen tartandó. |
| Méret | (H x Sz x Ma) 315 x 150 x 225 mm |
| Biztonsági tudnivalók / EUH | EUH 066: Ismétlődő expozíció a bőr kiszáradását vagy megrepedezését okozhatja. |
| Magasság | 225 mm |
| Hossz | 315 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Kijelző | digitális |
| Jellemzők | Forrasztóheggyel |
| Tápellátás | Hálózatról üzemeltetett |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Termék típus | Forrasztóállomás készlet |
| Termékazonosító | 670855 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Weller |
| Cikkszám | 1720500 |
| Súly | 3.167 kg |
| Vonalkód | 4003019441891 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
































Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.