Kerek csatlakozó hüvelyek
Weipu SP2111 Kerek dugó védősapka Védősapka Sorozat (kerek csatlakozók): SP21 1 db
Gyártó: Weipu
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Weipu SP2111 Kerek dugó védősapka Védősapka Sorozat (kerek csatlakozók): SP21 1 db
Termékazonosító: 413755
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 275 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 5
275 Ft
| Kivitel | Védősapka |
|---|---|
| Tartalom | 1 db |
| Hőmérséklet (max.) | +125 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -55 °C |
| Névleges feszültség | 600 V |
| Védelmi típus | IP68 |
| Sorozat | SP21 |
| Gyártói szám | SP2111 |
| Gyártói szám | SP2111 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kerek dugó védősapka |
| Termékazonosító | 413755 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Weipu |
| Cikkszám | 734469 |
| Súly | 3.3 g |
| Vonalkód | 2050001515360 |
Kerek csatlakozó hüvelyek széles választéka elérhető webshopunkban. Binder, TE Connectivity, Amphenol, Bulgin és Weipu márkák termékei között megtalálhatók a vízálló IP68 dugók és aljzatok, 2 pólusútól 5 pólusúig, valamint különböző áramáteresztő képességgel rendelkező csatlakozók. Válassza ki a megfelelő kerek csatlakozó hüvelyeket, melyek megfelelnek az Ön elektromos berendezések követelményeinek!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.