Weidmüller 9019020000 Érvéghüvely 0.5 mm² Részlegesen szigetelt Fehér 500 db
Gyártó: Weidmüller
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Weidmüller 9019020000 Érvéghüvely 0.5 mm² Részlegesen szigetelt Fehér 500 db
Termékazonosító: 914170
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 290 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 2
6 290 Ft
| Tartalom | 500 db |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Ország színkód | DIN |
| Átmérő erenként | 0.5 mm² |
| Hossz | 16 mm |
| Keresztmetszet x hossz | 0.5 mm² x 10 mm |
| Ipari termék | Igen |
| Szigetelés | Részlegesen szigetelt |
| Gyártói szám | 9019020000 |
| Gyártói szám | H0,5/16D W |
| Max. AWG | 20 |
| Hüvely hossz | 10 mm |
| Szigetelőanyag | PP |
| Érintkezőanyag | Elektrolit vörösréz, ónozott |
| RoHS konform | Igen |
| Súly | 0.076 g |
| Termék típus | Érvéghüvely |
| Termékazonosító | 914170 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Weidmüller |
| Cikkszám | 392159 |
| Súly | 43 g |
| Kategória | Csatlakozók és kábelek>Csatlakozók>Saruk>Érvéghüvelyek |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.