Weidmüller 9005180000 Érvéghüvely 0.14 mm² Részlegesen szigetelt Szürke 500 db
Gyártó: Weidmüller
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Weidmüller 9005180000 Érvéghüvely 0.14 mm² Részlegesen szigetelt Szürke 500 db
Termékazonosító: 883176
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 190 Ft/db)
8 190 Ft
| Tartalom | 500 db |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Ország színkód | DE |
| Átmérő erenként | 0.14 mm² |
| Hossz | 10 mm |
| Keresztmetszet x hossz | 0.14 mm² x 6 mm |
| Ipari termék | Igen |
| Szigetelés | Részlegesen szigetelt |
| Gyártói szám | 9005180000 |
| Gyártói szám | H0,14/10 GR SV |
| Max. AWG | 26 |
| Hüvely hossz | 6 mm |
| Szigetelőanyag | PP |
| Érintkezőanyag | Elektrolit vörösréz, ónozott |
| RoHS konform | Igen |
| Súly | 0.048 g |
| Termék típus | Érvéghüvely |
| Termékazonosító | 883176 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Weidmüller |
| Cikkszám | 392108 |
| Súly | 26 g |
| Vonalkód | 4008190859909 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.