Kábelteszterek | Vezetékvizsgálók
Weidmüller VT MASTER Kétpólusú feszültségvizsgáló CAT III 600 V LED
Gyártó: Weidmüller
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Weidmüller VT MASTER Kétpólusú feszültségvizsgáló CAT III 600 V LED
Termékazonosító: 785169
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 23 990 Ft/db)
23 990 Ft
| Védelmi típus | IP54 |
|---|---|
| Méret | (H x Sz x Ma) 28 x 60 x 235 mm |
| Súly | 181 g |
| Magasság | 235 mm |
| Hossz | 28 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Frekvencia (max.) | 65 Hz |
| Frekvrencia tartomány | 0 Hz - 65 Hz |
| Mérési tartomány, V/AC | 12 <bis/> 690 V |
| Mérési tartomány, V/DC | 400 V (max) |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Kijelző | LED |
| Mérési kategória | CAT III 600 V |
| Mérési funkció | Fázis vizsgálat |
| Mérési funkció | Folytonosságvizsgálat |
| Gyártói szám | VT MASTER |
| Frekvencia (min.) | 0 Hz |
| Mérési tartomány (V/AC max.) | 690 V |
| Mérési tartomány (V/AC min.) | 12 V |
| Mérési tartomány (VDC max.) | 400 V |
| Termék típus | Kétpólusú feszültségvizsgáló |
| Termékazonosító | 785169 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Weidmüller |
| Cikkszám | 275815 |
| Súly | 192 g |
| Vonalkód | 4032248405763 |
A kábelteszterekkel és vezetékvizsgálókkal könnyedén ellenőrizheti az elektromos kábelek integritását. A Fluke Networks, Voltcraft, Softing, Trend Networks és IDEAL Networks márkák széles választéka biztosít egy megfelelő eszközt minden igényhez. Koax kábel teszteléstől a LAN hálózati kábel tesztelésen át, BNC csatlakozókhoz való vezetékvizsgálatig – megtalálhatja a megfelelő eszközt a szakadásvizsgálattól kezdve az áramköri hibák felderítéséig.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.