Blankoló fogók
Weidmüller 9918160000 SLICER 1K Kábelkés Alkalmas Kerek vezetékek
Gyártó: Weidmüller
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Weidmüller 9918160000 SLICER 1K Kábelkés Alkalmas Kerek vezetékek
Termékazonosító: 785166
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 11 990 Ft/db)
11 990 Ft
| Alkalmas | Kerek vezetékek |
|---|---|
| Hossz | 25 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Súly | 88.7 g |
| Magasság | 120 mm |
| Termék típus | Kábelkés |
| Termékazonosító | 785166 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Weidmüller |
| Cikkszám | 275776 |
| Súly | 109 g |
| Vonalkód | 4032248371495 |
A blankoló fogók segítségével egyszerűen és gyorsan csupaszíthatja kábeleit. Kínálatunkban megtalálja a Jokari, LAPP, KS Tools, Knipex és TOOLCRAFT márkák által gyártott kiváló minőségű blankoló fogókat, melyek különböző keresztmetszeti átmérőkre és kábeltípusokra alkalmasak. Válassza ki a számára legmegfelelőbb modellt, legyen szó kábelcsupaszolóról, automatikus vezetékcsupaszolóról vagy hengeres kábelblankoló fogókról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.