Weidmüller PSC5-01 PP Rendszerező hordtáska (H x Sz x Ma) 195 x 241 x 56 mm Rekeszek: 1 fix alsó osztás Tartalom, tartalmi egységek rendelésenként 1 db
Gyártó: Weidmüller
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Weidmüller PSC5-01 PP Rendszerező hordtáska (H x Sz x Ma) 195 x 241 x 56 mm Rekeszek: 1 fix alsó osztás Tartalom, tartalmi egységek rendelésenként 1 db
Termékazonosító: 785164
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 590 Ft/db)
6 590 Ft
| Gyártói szám | PSC5-01 PP |
|---|---|
| Jellemzők | fix alsó osztás |
| Rekeszek | 1 |
| Rekesz (Sz x Ma x Mé) | Egyedi módon feltölthető |
| Anyag | Polipropilén |
| Szín | Szürke |
| Fedél színe | Átlátszó (diffúz) |
| Hossz | 195 mm |
| Szélesség | 241 mm |
| Magasság | 56 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 195 x 241 x 56 mm |
| Súly | 226 g |
| Termék típus | Rendszerező hordtáska |
| Termékazonosító | 785164 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Weidmüller |
| Cikkszám | 259455 |
| Súly | 228 g |
| Vonalkód | 4032248481248 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.