Weidmüller 9030060000 AM 12 Kábel csupaszoló Alkalmas PVC hengeres kábel, Laposkábel, UTP adatkábelek, STP adatkábelek 0.5 - 12.5 mm 4 mm² (max)
Gyártó: Weidmüller
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Weidmüller 9030060000 AM 12 Kábel csupaszoló Alkalmas PVC hengeres kábel, Laposkábel, UTP adatkábelek, STP adatkábelek 0.5 - 12.5 mm 4 mm² (max)
Termékazonosító: 785154
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 21 990 Ft/db)
21 990 Ft
| Alkalmas | PVC hengeres kábel |
|---|---|
| Alkalmas | Laposkábel |
| Alkalmas | UTP adatkábelek |
| Alkalmas | STP adatkábelek |
| Munkatartomány átmérő | 0.5 <bis/> 12.5 mm |
| Munkatartomány átmérő (min.) | 0.5 mm |
| Munkatartomány átmérő (max.) | 12.5 mm |
| Munkatartomány keresztmetszet | 4 mm² (max) |
| Munkatartomány keresztmetszet (max.) | 4 mm² |
| Munkatartomány keresztmetszet, AWG | 11 <bis/> 18 awg |
| Munkatartomány keresztmetszet AWG (min.) | 18 awg |
| Munkatartomány átmérő AWG (max.) | 11 awg |
| Hossz | 10 mm |
| Szélesség | 97 mm |
| Súly | 32.42 g |
| Magasság | 105 mm |
| Termék típus | Kábel csupaszoló |
| Termékazonosító | 785154 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Weidmüller |
| Cikkszám | 259377 |
| Súly | 47 g |
| Vonalkód | 4008190337827 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.