Érvéghüvely krimpelő fogó 0,14 - 6 mm², Weidmüller PZ 6 ROTO 9014350000
Gyártó: Weidmüller
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Weidmüller PZ 6 ROTO 9014350000 Krimpelőfogó #####Aderendhülsen 0.14 - 6 mm² PZ 6 ROTO préselő szerszámA kényszerített reteszelés garantálja a minőségi krimpeléstKioldási lehetőség helytelen kezelés eseténKrimpelő fogók...
Termékazonosító: 883171
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 104 990 Ft/db)
104 990 Ft
PZ 6 ROTO préselő szerszám
A kényszerített reteszelés garantálja a minőségi krimpelést
Kioldási lehetőség helytelen kezelés esetén
Krimpelő fogók a drótvéghüvelyekhez műanyag gallérral és anélkül, trapézlemez, 0,14 - 6 mm². A kényszerzáró minőség garantálja a minőségi csíkot. A nyitás lehetősége helytelen működés esetén.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Alkalmazás: #####Aderendhülsen · Keresztmetszet (max): 6 mm² · Keresztmetszet (min.): 0.14 mm² · Keresztmetszet AWG (max.): 10 awg · Keresztmetszet AWG (min.): 26 awg · Méret, hossz: 200 mm · Méret, magasság: 220 mm · Méret, szélesség: 200 mm · Súly: 427.28 g · További műszaki adatok: Krimpelő / profil: trapéz alakú krimpelés
| Gyártói szám | 9014350000 |
|---|---|
| Alkalmazás | Érvéghüvelyek |
| Keresztmetszet | 0.14 <bis/> 6 mm² |
| Keresztmetszet AWG | 10 <bis/> 26 awg |
| Keresztmetszet (min.) | 0.14 mm² |
| Keresztmetszet (max) | 6 mm² |
| Keresztmetszet AWG (min.) | 26 awg |
| Keresztmetszet AWG (max.) | 10 awg |
| Hossz | 200 mm |
| Szélesség | 200 mm |
| Magasság | 220 mm |
| Súly | 427.28 g |
| Termék típus | Krimpelőfogó |
| Termékazonosító | 883171 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Weidmüller |
| Cikkszám | 259153 |
| Súly | 527 g |
| Vonalkód | 4008190406615 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.