Fúrógép tartozékok, kiegészítők
Weidmüller 9004530000 DW RSV 1.6 Kioldó szerszám 1 db
Gyártó: Weidmüller
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Weidmüller 9004530000 DW RSV 1.6 Kioldó szerszám 1 db
Termékazonosító: 785151
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 21 990 Ft/db)
21 990 Ft
| Méret | (Sz x Ma) 20 mm x 90 mm |
|---|---|
| Magasság | 90 mm |
| Szélesség | 20 mm |
| Súly | 10 g |
| Termékazonosító | 785151 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Weidmüller |
| Cikkszám | 259023 |
| Súly | 8 g |
| Vonalkód | 4008190041991 |
A fúrógépek hatékonyságát és sokoldalúságát nagymértékben növelhetik az megfelelő kiegészítők. Fúrógép tartozékok kínálatunkban megtalálhatók a legelterjedtebb márkák, mint a Bosch Accessories, Metabo, Alpen, Wolfcraft és Bosch Professional termékei.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.