Weidmüller ERME 10² SPX 4 1119030000 Csupaszoló fogó kés tartó 0.08 - 10 mm² Alkalmas márka Weidmüller 9005000000, 9017330000
Gyártó: Weidmüller
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Weidmüller ERME 10² SPX 4 1119030000 Csupaszoló fogó kés tartó 0.08 - 10 mm² Alkalmas márka Weidmüller 9005000000, 9017330000
Termékazonosító: 969410
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 17 990 Ft/db)
17 990 Ft
| Munkatartomány keresztmetszet | 0.08 <bis/> 10 mm² |
|---|---|
| Munkaterület keresztmetszet (min.) | 0.08 mm² |
| Munkatartomány keresztmetszet (max.) | 10 mm² |
| Hossz | 11.2 mm |
| Alkalmas | Weidmüller |
| Alkalmas | 9005000000 |
| Alkalmas | 9017330000 |
| Szélesség | 52 mm |
| Súly | 25.6 g |
| Termék típus | Csupaszoló fogó kés tartó |
| Termékazonosító | 969410 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Weidmüller |
| Cikkszám | 200625 |
| Súly | 26 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.