Weidmüller PZ 10 SQR 1445080000 Krimpelőfogó Érvéghüvelyek 0.14 - 10 mm²
Gyártó: Weidmüller
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Weidmüller PZ 10 SQR 1445080000 Krimpelőfogó Érvéghüvelyek 0.14 - 10 mm²
Termékazonosító: 785884
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 110 990 Ft/db)
110 990 Ft
| Gyártói szám | 1445080000 |
|---|---|
| Alkalmazás | Érvéghüvelyek |
| Keresztmetszet | 0.14 <bis/> 10 mm² |
| Keresztmetszet (min.) | 0.14 mm² |
| Keresztmetszet (max) | 10 mm² |
| Hossz | 195 mm |
| Szélesség | 38 mm |
| Magasság | 85 mm |
| Súly | 600 g |
| Alkalmas | Érvéghüvelyek |
| Termék típus | Krimpelőfogó |
| Termékazonosító | 785884 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Weidmüller |
| Cikkszám | 1360973 |
| Súly | 597 g |
| Vonalkód | 4050118250152 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.