Ollók, barkácsollók
WEDO 97765N Univerzális olló Jobbkezes 160 mm Fekete
Gyártó: WEDO
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
WEDO 97765N Univerzális olló Jobbkezes 160 mm Fekete
Termékazonosító: 791430
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 695 Ft/db)
695 Ft
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Hossz | 160 mm |
| Markolat színe | Fekete |
| Jobb vagy balkezesek számára | Jobbkezes |
| Markolat zóna kivitel | ergonómikus |
| Penge anyaga | Nemesacél |
| Markolat anyaga | ABS műanyag |
| Pengehegy kivitel | hegyes |
| Rozsdamentes | Igen |
| Forma | Egyenes, szimmetrikus |
| Hossz (coll) | 6.5 coll |
| Szöveges termékmegnevezés | Universalschere |
| Súly | 33 g |
| Termék típus | Univerzális olló |
| Termékazonosító | 791430 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | WEDO |
| Cikkszám | 336868 |
| Súly | 36 g |
| Vonalkód | 4003801018744 |
Ollók és barkácsollók kiegészítik kézi szerszámok készletét, legyen szó villanyszerelésről, fafeldolgozásról vagy más építőipari munkálatokról. A kwb, Erdi, AVIT, Weidmüller és WEDO márkák széles választéka között biztosan megtalálod a megfelelő eszközt feladatodhoz. Kiváló minőségű kombinált ollók, villanyszerelési ollók és univerzális szerszámollók segítenek hatékony munkavégzésben.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.