Villanyszerelő doboz beépíthető modulok
Wallair N61145 Lépcsőház világítás időkapcsoló Kalapsínes 230 V/AC
Gyártó: Wallair
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wallair N61145 Lépcsőház világítás időkapcsoló Kalapsínes 230 V/AC
Termékazonosító: 921182
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 16 990 Ft/db)
16 990 Ft
| Névleges feszültség | 230 V/AC |
|---|---|
| Névleges áram | 16 A |
| Kivitel | Kalapsínes |
| Méret | (Sz x Ma) 17.5 mm x 90 mm |
| Szélesség | 17.5 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Termék típus | Lépcsőház világítás időkapcsoló |
| Termékazonosító | 921182 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wallair |
| Cikkszám | 806429 |
| Súly | 86 g |
A beépíthető modulok kényelmes és hatékony megoldást kínálnak villanyszerelési projektekhez. Az Eltako, Zamel, Suevia, Hager és Legrand márkák széles választéka biztosítja a megfelelő időkapcsolókat, kapcsolókat és más funkciókat lépcsőházak, folyosók és egyéb helyiségek világításához. A moduláris rendszernek köszönhetően könnyedén bővítheti és testre szabhatja az elektromos rendszerét.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.