Wallair 20200198 Cső szellőztető rendszer 100 Teleszkóp cső
Gyártó: Wallair
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wallair 20200198 Cső szellőztető rendszer 100 Teleszkóp cső
Termékazonosító: 915648
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 090 Ft/db)
3 090 Ft
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Méret | (Ø x H) 10.7 cm x 55 cm |
| Tartalom | 1 db |
| Átmérő | 10.7 cm |
| Hossz | 55 cm |
| Elemek | Teleszkóp cső |
| Hőmérséklet (max.) | 80 °C |
| Hőmérséklet (min.) | 0 °C |
| Termék típus | Cső szellőztető rendszer 100 |
| Termékazonosító | 915648 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wallair |
| Cikkszám | 560715 |
| Súly | 445 g |
| Kategória | Ház és otthon, épületautomatizálás>Klímatechnika, fűtéstechnika>Szellőzéstechnika>Kerek csöves szellőzőrendszer |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.